Afera rozporkowa w Białym Domu

Afera rozporkowa w Białym Domu Zyskała popularność stając się bohaterką najgłośniejszego skandalu obyczajowego z udziałem prezydenta USA, Billa Clintona.

Podczas jego pierwszej kadencji prezydenckiej, pracowała w Białym Domu jako stażystka. Ona się zakochała, on wykorzystał swoją pozycję. Prawda o romansie Moniki Lewinsky i Billa Clintona wyszła na jaw w 1998 roku, gdy zwierzenia stażystki zostały nagrane przez jej koleżankę. Materiał trafił do prokuratury, a wówczas kariera prezydenta stanęła pod wielkim znakiem zapytania. Polityk jednak publicznie zaprzeczał jakiejkolwiek bliskości z „tą kobietą”. Pogrążyła go jednak plama z jego nasienia, którą odkryto na sukience Lewinsky. Wówczas cały świat poznał szczegóły ich pożycia. Clinton utrzymywał, że uprawiał z kobietą jedynie seks oralny, a ten nie może być nazwany stosunkiem seksualnym. Mimo skandalu, prezydentowi udało się jednak utrzymać stołek.

Jeśli chcesz poczytać o innych seksaferach sięgnij po Detektywa Wydanie Specjalne 1/2021 (tekst Anny Rychlewicz pt. „Bunga bunga, czyli jak świat seksaferami stoi”). Do kupienia TUTAJ.