Aneta i Adam Jagła: zagadkowe zaginięcie

Aneta i Adam Jagła zniknęli z warszawskiego mieszkania, w którym pozostawili dwójkę dzieci. Sprawa jest nietypowa i bardzo zagadkowa. Mówi o niej cała Polska. Policja ma w tej sprawie nowy trop.

Każde zaginięcie stawia wiele pytań, ale w tym przypadku jest ich wyjątkowo wiele. Małżeństwo niespodziewanie wyszło ze swojego mieszkania przy ulicy Puławskiej w nocy z 20 na 21 maja. W domu zostawili dwoje nastoletnich dzieci i od tamtej pory nie skontaktowali się ani z synami, ani z pozostałymi członkami rodziny. Zmartwiona rodzina od kilku dni prosi o jakiekolwiek informację na ich temat.

Nieoficjalnie wiadomo, że małżeństwo wychodząc z domu zostawiło list dla swoich synów. “Chłopcy, jesteście dzielni. Poradzicie sobie w życiu. Jesteśmy z was dumni” – napisali. Policjanci szukali małżeństwa m.in. na terenie ogródków działkowych przy Idzikowskiego – do poszukiwań użyto psa tropiącego.

W środę  poszukiwania zaginionego małżeństwa prowadzono w całej Warszawie. Wszystkie patrole w stolicy miały posiadać zdjęcia zaginionej pary. Mokotowscy policjanci otrzymali też informację, że Aneta i Adam przebywali na południu Polski, w jednym z kurortów. “Każdy sygnał jest przez funkcjonariuszy sprawdzany” – zapewniała rzeczniczka mokotowskiej policji asp. Iwona Kijowska.

Aneta i Adam Jagła: nowy trop z Zakopanego

Jak podaje radio RMF FM, parę widziano w jednym z tatrzańskich schronisk. Z kolei Onet ustalił, że chodzi o budynek znajdujący się na szlaku do Morskiego Oka.

Po kilku dniach obaw i rosnącego niepokoju promień nadziei przyszedł wraz z informacją z polskich Tatr, gdzie para mogła być widziana. Reporterzy RMF FM ujawnili, że w jednym ze schronisk pojawili się kobieta i mężczyzna. Mieli te same dane personalne i pasujący do rysopisu poszukiwanych.

Na miejsce już mają zmierzać policjanci, zaś dziennikarze Onetu precyzują doniesienia i twierdzą, że małżeństwo najprawdopodobniej udało się na szlak do Morskiego Oka i zatrzymało na chwilę w popularnym “Murowańcu”.

POSZUKUJEMY ZAGINIONEJ ANETY JAGŁA

Mokotowscy policjanci poszukują zaginionej 44-letniej Anety Jagła. Zaginiona w nocy z dnia 20/21.05.2023 r. około godz.00:00 opuściła w sposób naturalny swoje miejsce zamieszkania i do dnia dzisiejszego nie powróciła do domu. Nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionej lub widziały ją w ostatnim czasie proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym mokotowskiej Policji przy ul. Malczewskiego 3/5/7 lub najbliższą jednostką Policji.

Aneta Jagła ma 170 cm wzrostu. Sylwetka masywna, włosy długie fryzura typu bob, prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu z wizerunkiem pantera, może nosić okulary korekcyjne. Może posiadać przy sobie kartę bankomatową banku ING lub PKO BP.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 – nr tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 52, najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112.

Informacje można również przekazywać na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

POSZUKUJEMY ZAGINIONEGO ADAMA JAGŁA

Mokotowscy policjanci poszukują zaginionego 49-letniego Adama Jagła. Zaginiony w nocy z dnia 20/21.05.2023 r. około godz.00:00 opuścił w sposób naturalny swoje miejsce zamieszkania. Do dnia dzisiejszego nie powrócił do domu. Nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego lub widziały go w ostatnim czasie proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym mokotowskiej Policji przy ul. Malczewskiego 3/5/7 lub najbliższą jednostką Policji.

Adam Jagła ma 182 cm wzrostu. Sylwetka normalna, włosy krótkie szpakowate, zarost krótki, kuleje na prawą nogę, prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu. Może posiadać przy sobie kartę bankomatową banku ING lub PKO BP.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 – nr tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 52, najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112.

Informacje można również przekazywać na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Źródło: policja.pl, onet.pl, rmf24.pl

Fot. policja.pl,