Bilet dla zabójcy. Nowa książka Wojciecha Wójcika

Do zespołu śledczego dołącza Olga Bojko z komisariatu kolejowego policji. Wkrótce, dzięki kontaktom wśród bywalców dworca, odkrywa szereg podobieństw między sposobem działania sprawcy ochrzczonego przez media mianem Trepanatora oraz innego seryjnego zabójcy z terenów kolejowych, ujętego ćwierć wieku temu. Człowiek ten przebywa obecnie w „ośrodku dla bestii” i wciąż otrzymuje listy od psychopatycznych wielbicieli. Teraz ma dla policji zaskakującą wiadomość, która może przynieść przełom w śledztwie. Tylko… czy można mu uwierzyć?

Nowym członkiem załogi feralnego pociągu zostaje Kacper Słubicki, który po kilku życiowych zakrętach dorobił się w rodzinnym Działdowie opinii wyrzutka. Praca na kolei ma sprawić, że stanie na nogi, ale wkrótce wszystko się komplikuje. Przeszłość nie daje o sobie zapomnieć, nowi współpracownicy mają mroczne tajemnice, a Trepanator jest bliżej, niż mogłoby się wydawać…

Bilet dla zabójcy

Wojciech Wójcik – urodził się w 1981 roku w Warszawie. Po ukończeniu studiów na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego przez pewien czas zajmował się dziennikarstwem sportowym. Od kilku lat pracuje jako urzędnik w administracji rządowej. Interesuje się sportem – głównie piłką nożną i baseballem – oraz turystyką górską i żeglarstwem. W wolnych chwilach podróżuje rowerem po Podlasiu.
Autor książek Nikomu nie ufaj (2016),Garść popiołu (2016),Jezioro pełne łez (2017),Młoda krew (2018),Miałeś tam nie wracać (2019),Himalaistka (2020) i Dziedzictwo von Schindlerów (2020).

Bilet dla zabójcy, Wojciech Wójcik (Wydawnictwo Zysk i S-ka) – już w sprzedaży!