Bishop po raz kolejny zadziwia swoim stylem

Gary John Bishop nauczył miliony czytelników jak mniej czasu poświęcić rozmyślaniu, a więcej – samemu życiu. Jego bestseller „Unf*ck Yourself. Napraw się” pomógł milionom wyciszyć destrukcyjny monolog wewnętrzny. W swojej nowej książce Gary idzie kolejny krok dalej, jak mądrze radzić sobie z problemami, by poprawić jakość życia. Inspiruje, jak radzić sobie w czterech obszarach: miłości, stracie, strachu i sukcesie.

Bishop po raz kolejny zadziwia swoim stylem, w którym nie ma miejsca na puste słowa. Prezentuje świeże podejście do życia, mające nam pomóc w radzeniu sobie z najróżniejszymi problemami.

Nieważne, jaka g*wnoburza właśnie szaleje wokół ciebie – jedno jest pewne: nikt nigdy nie pokazał ci, jak sobie z nią skutecznie poradzić.

Wiesz, co pomoże ci odzyskać kontrolę nad własnym losem? Prawdziwa mądrość – coś, czego nie da ci się odebrać. To mądrość sprawia, że zaczynasz wieść życie, w którym ty i twoje przekonania naprawdę się liczycie.

Ta książka traktuje o uniwersalnej mądrości. Pokazuje, jak przesiąść się z siedzenia pasażera za kierownicę własnego życia. Porusza fundamentalne kwestie – miłość, stratę, strach i sukces – i odkrywa inspirujące prawdy, które pomogą ci wyrwać się z utartych kolein zwykłej egzystencji.

Staniesz się mądry, że f*ck.

Wejdź do gry.

Mądry, że f*ck, Gary John Bishop (Wydawnictwo Insignis) – już w sprzedaży!

Inną książkę tego Autora znajdziesz TUTAJ.