Chcesz wiedzieć jak myśleć o sobie lepiej?

Jak myśleć o sobie lepiej. To książka o uważności i czułości dla siebie, odkrywaniu swoich prawdziwych potrzeb, rozpoznawaniu emocji i radzeniu sobie z nimi. Jak zmienić złe nawyki w świadomą samokontrolę? Ta książka jest o autosabotażu. Dlaczego tak siebie traktujemy i jak się od tego uwolnić.


Książki Brianny West są hitem TikToka, a ich sprzedaż przekroczyła milion egzemplarzy. Dowiedz się, jak myśleć. Dzięki temu nauczysz się, jak kochać, dzielić się, współistnieć, tolerować, dawać i tworzyć. Nie akceptuj życia, które nie daje ci szczęścia. Gdy pozbywamy się tego, co dla nas niedobre, tworzymy nową przestrzeń do odkrywania, co nam służy. Wielu ludzi jest zdania, że aby pokochać innych, najpierw trzeba pokochać samego siebie, ale prawda jest taka, że jeśli nauczysz się kochać innych, pokochasz też siebie. To wymaga niesamowitej odwagi: trzeba odłożyć dumę na bok i zobaczyć świat takim, jaki jest. „Akceptowanie swoich uczuć” brzmi jak coś wielkiego, ale oznacza jedno: pozwolenie sobie na to, aby je odczuwać

Brianna Wiest jest autorką bestsellerów “101 Essays That Will Change The Way You Think”, “The Mountain Is You”, “When You’re Ready”, “This Is How You Heal” oraz dwóch tomów poezji. Jej książki sprzedały się w ponad milionie egzemplarzy na całym świecie, regularnie pojawiają się na światowych listach bestsellerów i są obecnie tłumaczone na ponad 20 języków. Teksty Brianny publikuje Forbes, USA Today, Business Insider, The Huffington Post, Teen Vogue, Allure, Bustle, Medium i Thought Catalog. Pochodzi z Long Island w stanie Nowy Jork, obecnie mieszka w Big Sur w Kalifornii.

Jak myśleć o sobie lepiej, Brianna Wiest (Wydawnictwo Filia) – już w sprzedaży!