Czy wiesz jak przyciągać dobrych ludzi?

Jak przyciągać dobrych ludzi to budująca książka dotyczący relacji międzyludzkich, zarządzania nimi i ich naprawiania. Omawia zachowania ludzkie związane ze zwiększonymi dawkami hormonów, produkowanych przez organizm w określonych warunkach czy sytuacjach: oksytocyny, dopaminy, kortyzolu i testosteronu. Wskazuje, jak rozpoznawać te reakcje u siebie i innych oraz jak świadomie na nie odpowiadać.

Analizuje modele przywiązania, kształtowane w dzieciństwie i powtarzane w życiu dorosłym. Zarówno z punktu widzenia rodzica, jak i partnera, z licznymi przykładami z praktyki psychoterapeutycznej.

Porusza temat relacji seksualnych i związków uczuciowych: rzeczowe opinie na temat trwałych relacji, seksu bez zobowiązań, uzależnienia od pornografii w sieci.

Z tej książki nauczysz się łatwiej radzić sobie ze złożonymi sprawami i podejmować lepsze decyzje, aby uzyskać lepsze rezultaty.

Dr Marian Rojas Estapé przybliża wartość przywiązania, dzieciństwa i miłość z naukowego, psychologicznego i ludzkiego punktu widzenia. Postrzega problemy swoich pacjentów z perspektywy żony, matki czwórki dzieci, osoby zaangażowanej w pracę badawczą, terapeutyczną, a także w działania charytatywne.

Jak przyciągać dobrych ludzi, Marian Rojas Estape (Wydawnictwo MUZA) – już w sprzedaży!