Doktryna – seryjny morderca w Warszawie

Sytuacja wymyka się spod kontroli, kiedy znikają kolejni świadkowie, na aktywistów LGBT napadają neonazistowskie bojówki, a policyjna góra, naciskana przez rządzących, zaczyna rzucać podwładnym kłody pod nogi. Szulc musi działać na własną rękę, kierując się intuicją i doświadczeniem. Komisarz staje do walki nie tylko z psychopatycznym mordercą, lecz także z własnymi przełożonymi. Okazuje się, że za ich decyzjami stoją niejawne powiązania i haki, które skutecznie uniemożliwiają dojście do prawdy. Szulc będzie musiał zapłacić za jej odkrycie wysoką cenę.|

Powieść „Doktryna” to polskie „Missisipi w ogniu”. Osią sporu nie są kwestie rasowe, lecz poziom akceptacji dla społeczności LGBT+, a kraj pogrążony w polsko-polskiej wojnie okazuje się wyjątkowo niewdzięcznym miejscem na prowadzenie śledztwa.

Aleksander Majewski – Autor i współautor książek z gatunku non-fiction. Obecnie skupia się na pisaniu powieści. Debiutancki thriller “Mój przyjaciel gangster” wydał pod pseudonimem “Oskar May”. Miłośnik rocka w każdej odmianie i MMA.

Doktryna, Aleksander Majewski (Wydawnictwo Prószyński i S-ka) – już w sprzedaży!

Dodaj komentarz