Efekt pandy – wyborna komedia kryminalna

SPA i smog, romanse i mordobicie, bździągwa w futrze oraz zaginiony trup. Efekt pandy to druga część świetnie przyjętej komedii kryminalnej “Dywan z wkładką”.

Za namową męża Tereska Trawna raz jeszcze daje się skusić wizją świętego spokoju z widoczkami. Tym sposobem cztery kobiety i psica wyruszają na babski wypad do SPA. Niestety, zaplanowane wellness i błogi relaks w górskich okolicznościach przyrody już pierwszego dnia idą w niepamięć. Dlatego że na horyzoncie pojawia się przyczajony zbrodzień.

Cóż. Niektórzy nigdy nie uczą się na błędach.

Marta Kisiel – urodzona we Wrocławiu pisarka i tłumaczka, z wykształcenia polonistka. Na swoim koncie ma ukochany przez czytelników cykl Dożywocie, książki dla dzieci. W 2021 roku popełniła również pierwszą komedię kryminalną Dywan z wkładką. Ośmiokrotnie nominowana do Nagrody im. Janusza A. Zajdla, statuetkę zdobyła w 2018 i w 2019 roku. Małe Licho i tajemnica Niebożątka zdobyło Nagrodę im. Ferdynanda Wspaniałego dla najlepszej książki dla dzieci roku 2018, Małe Licho i anioł z kamienia zostało Książką Roku 2019 Polskiej Sekcji IBBY w kategorii książka dla dzieci, a Małe Licho i lato z diabłem zostało Książką Roku lubimyczytac.pl za rok 2020 oraz zdobyło

Efekt pandy, Marta Kisiel – już w sprzedaży!