I love Korea. K-pop, kimchi i cała reszta

Odkryj świat k-popu, taekwondo, Gangnam Style i kimchi! Wyrusz w podróż po zaułkach Seulu i zakamarkach koreańskich trendów!
Poznaj tętniący energią przewodnik kulturowy, który porwał serca czytelników na całym świecie. Korea czeka na Ciebie!

Daniel Tudor, brytyjski dziennikarz, pisarz i przedsiębiorca od kilku lat mieszkający w Korei, jako samozwańczy geek wnikliwie przygląda się kulturze koreańskiej w przeróżnych jej odsłonach. Błyskotliwie i dowcipnie omawia niesamowite koreańskie trendy, które podbijają internet, i zdradza ich genezę, wszystko ilustrując znakomitymi zdjęciami. 

Przytacza rozmaite ciekawostki, zwraca uwagę na wyznaczniki koreańskiej kultury – od buddyzmu po sztukę tradycyjną i taekwondo. Opowiada o specyfice relacji interpersonalnych, charakterystycznych symbolach i zwyczajach, a także oczywiście o gwiazdach popkultury. Jako dodatkową atrakcję oferuje miniprzewodnik po swoich ulubionych atrakcjach w Seulu. 
„Geek w kraju k-popu” to znakomita propozycja dla tych, którzy kochają Koreę całym sercem. Tych, którzy chcieliby dowiedzieć o niej trochę więcej. Dla tych, którzy dopiero mają zamiar poznać fenomen koreańskiej fali, która podbija cały świat. 
A zatem: Jeulgeoun yeohaeng doeseyo!* 

I love Korea. K-pop, kimchi i cała reszta, Daniel Tudor – już w sprzedaży!