Jej zwłoki znaleziono po 30 latach

W upalny lipcowy wieczór 1983 roku grupa nastolatków wyjeżdża na kemping do lasu. Rano okazuje się, że Aurora Jackson zniknęła. Wszczęto śledztwo, ale ciała nigdy nie odnaleziono. Trzydzieści lat później, zwłoki Aurory zostają odkryte w kryjówce, o której istnieniu wiedziało tylko sześcioro przyjaciół.

Sprawę przejmuje Jonah Sheens, który wcześniej jako młody policjant znał grupę nastolatków, w tym Aurorę i brał wtedy udział w poszukiwaniach. Jest zdeterminowany by tym razem doprowadzić sprawę do końca. Podejrzani wracają do lasu, gdzie zostaną skonfrontowani z wydarzeniami tamtego lata. Lata, które zmieniło ich na zawsze…

Sześcioro przyjaciół. Jeden zabójca. Komu zaufasz? Wszyscy twierdzą, że są niewinni, ale jedno z nich kłamie. Wszyscy są podejrzani.


Gytha Lodge – wielokrotnie nagradzana dramatopisarka, twórczyni gier wideo i scenarzystka. Samotna matka opisująca na blogu niedorzecznościach związanych z wychowywaniem mega-nerdowego synka. Uzależniona od herbaty, krzyżówek i kalamburów. Gdy nie tworzy, zarządza zespołem copywriterów w międzynarodowej firmie tłumaczeniowej, gdzie stara się zachować projekty video-gier dla siebie. Studiowała anglistykę na uniwersytecie Cambridge, gdzie dość szybko stała się znana ze swojego ciętego, mrocznego ale i zabawnego stylu. Później uzyskała tytuł magistra z kreatywnego pisania na UEA.

Znaleziona, Gytha Lodge – już w sprzedaży!