Jeremy Meeks: najpiękniejszy więzień świata

Jeremy Meeks : Było o nim głośno przed kilku laty. Zatrzymany za napaść i posiadanie broni, zrobił karierę w sieci i uznany został za „najprzystojniejszego przestępcę”. Właśnie pojawiła się informacja, że zagra na planie nowego filmu.

Jeremy Meeks  został aresztowany siedem lat temu w Stockton w Kalifornii za nielegalne posiadanie broni. Mężczyzna był już w przeszłości skazany m.in. za napad, pobicie i kradzież. W sumie odsiedział w więzieniu 5 lat. Gdy zatrzymano go za napaść i posiadanie broni, jego zdjęcie trafiło na internetową stronę policji. Wtedy zaczęło się szaleństwo.

Na Twitterze „podano je dalej” kilkadziesiąt tysięcy razy, na Facebooku założono mu już kilka fanpage’ów. „Fanki” zachwyciły się jego urodą i rozpaczały, że zamiast kariery modela wybrał bycie przestępcą.

Jeremy Meeks i jego historia

Po odsiedzeniu 27-miesięcznego wyroku, mężczyzna w końcu wyszedł na wolność. Wtedy też powtarzał, że głównym powodem, dla którego przetrwał ciężkie chwile była wspierająca go rodzina. Mianowicie w tym okresie związał się był z Melissą Meeks. Mieli nawet dziecko, a wychowywali także dwójkę dzieci kobiety z innego związku. Co ciekawe mężczyzna jeszcze rok przed końcem odsiadywania wyroku, podpisał profesjonalny kontrakt z jedną z agencji modelingowych.

– Nie jestem grubą rybą – powiedział w wywiadzie dla jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych. W tej samej rozmowie odpowiedział też na nurtujące kobiety pytanie – jest żonaty i ma małego synka. Teraz Meeks pojawił się w mediach społecznościowych z dobrą wiadomością dla fanek. Wyszedł na wolność i podpisał kontrakt z agencją modelingową. Obiecał też swojej rodzinie, że odetnie się od świata gangów.

Profesjonalny kontrakt umożliwia mu prace z najbardziej znanymi projektantami na świecie. Na swoim koncie ma już współpracę między innymi z takimi domami mody jak Dolce & Gabbana, Calvin Klein oraz Hugo Boss. W życiu prywatnym mimo kilku zmian również odnosi sukcesy. Rozstał się ze swoją ówczesną żona, a związał z miliarderką – Chloe Green. Para została już nawet rodzicami. Model twierdzi, że na taką kobietę czekał przez całe swoje życie.

Czy zrobi karierę na szklanym ekranie

W kwietniu 2021 r. świat pogrążył się w żałobie po tym, jak zmarł legendarny raper DMX. Muzyk pozostawił po sobie muzykę, ale także niedokończone produkcje. Jedna z nich – film “Doggmen” – została pośmiertnie dokończona, a jedną z ról otrzymał najprzystojniejszy więzień świata.

Nie wiadomo, a kogo konkretnie wcieli się Jeremy Meeks, jednak pewne jest, że produkcja ma duże szanse na popularność. Patrząc bowiem na to, w jaki sposób potoczyła się medialna kariera Meeksa, jego nowe wyzwanie aktorskie przyciągnie zarówno fanów wyjątkowego eks-więźnia, jak i również samego DMX-a.

Źródło: tvpinfo.pl, aju.pl, onet.pl