Kryminalne Wilno. Najgłośniejsze przestępstwa

Kryminalne Wilno. W naszych głowach tkwi romantyczny obraz Wilna Mickiewicza i Miłosza. Tymczasem w cieniu Ostrej Bramy, na ulicach tętniących gwarem przekupek i odgłosami przejeżdżających dorożek dokonano wstrząsających zbrodni, o których po II wojnie światowej zapomniano… aż do teraz!

Czy chcielibyście zobaczyć zapomniane, a może całkiem nieznane Wilno Waszych dziadków i pradziadków? Sięgnijcie po najnowszy e-book Mariusza Gadomskiego “Kryminalne Wilno”!

Zapomnijcie o pisarzach i poetach. Zapraszamy Was do przedwojennego miasta złodziei, zazdrośników i awanturników, gdzie za kilkanaście godzin pracy dziennie robotnik dostawał miesięcznie niecałe 20 rubli.

Tu diabeł nie mówi “Dobranoc”, a “Rozgość się i zdejmij płaszcz!”. Po ciemnych ulicach krążą ludzie wileńskiej cosa nostry, uczniowie rzucają granatami w nauczycieli, a całą rodzinę można zarąbać siekierą. To dopiero początek!

Kupcie e-book i poznajcie prawdziwe najgłośniejsze przestępstwa, którymi żyły przedwojenne wileńskie ulice. Serdecznie polecamy, Autor jest wieloletnim współpracownikiem “Detektywa”.

Mariusz Gadomski, Kryminalne Wilno (Wydawnictwo Histmag) – już w sprzedaży!

Inna książka tego Autora – Retro zbrodnie – TUTAJ.