Łucznik, kolejna odsłona przygód Henryka Zamroza

Walka o władzę pomiędzy rządem a prezydentem miasta przybiera coraz bardziej napięty charakter, podczas gdy lęk przed mordercą paraliżuje warszawiaków. Łucznik trzyma w szachu dwumilionowe miasto. Czy ktoś jest w stanie połączyć wszystkie elementy i znaleźć sprawcę, zanim dokona on kolejnego okrutnego czynu?

Kolejna odsłona przygód Henryka Zamroza, znanego czytelnikom z poprzedniej powieści Artura Żurka Strzygoń. “Łucznik” to trzymająca w napięciu opowieść o pościgu za seryjnym mordercą w sparaliżowanej przez zimę i strach Warszawie, gdzie każde wyjście z domu jest śmiertelnym niebezpieczeństwem.

Na placu Zamkowym leżało co najmniej kilkanaście ciał. Zwłoki w obszernych zimowych paltach wyglądały jak worki na śmieci rzucone w krwiste kałuże rozlane na nieskazitelnej bieli. Pomiędzy tymi powiększającymi się plamami z obłędem w oczach biegali przerażeni ludzie. Wydawali się krzyczeć, ale z szeroko otwartych ust nie wydostawał się żaden dźwięk. Co kilkanaście sekund kolejna osoba trafiona długą strzałą padała bezwładnie na biały puch.

Artur Żurek – psycholog z wykształcenia, konsultant z wyboru, pisarz z zamiłowania. Po wielu latach pracy dla globalnych firm doradczych i międzynarodowych banków, oddał się marzeniom i pragnieniom z młodości. Połączył przyjemność czytania z radością pisania.
Wrocławianin z urodzenia. Większość życia mieszkał w Warszawie, dokąd niedawno powrócił po siedmiu latach spędzonych w Budapeszcie. Powieści: Bunt zranionych, Wydawnictwo E-bookowo, Będzin, 2020; Powrotny z Wrocławia, Wydawnictwo Initium, Kraków 2022; Strzygoń, Wydawnictwo Initium, Kraków 2023

Łucznik, Artur Żurek (Wydawnictwo Insignis) – już w sprzedaży!