Magdalena Witkiewicz o miłości i samotności

Wciąż aktualna, wzruszająca i dająca do myślenia opowieść o potrzebie miłości oraz – najtrudniejszej do zniesienia – samotności we dwoje. Magdalena Witkiewicz mówi: – Ta książka jest dla mnie szczególna. Otworzyła mi wiele drzwi, pokazała też, że potrafię pisać nie tylko po to, aby Was bawić, ale też by wzruszać. I że czasami wolicie płakać przy moich książkach, niż zaśmiewać się do łez! 

Ewa i Maciej są małżeństwem. Nie z powodu wielkiej miłości, ale dlatego, że tak wyszło, tak wypadało, tak jest rozsądniej i łatwiej żyć. Dla niej ślub był co prawda spełnieniem marzeń, jednak dość szybko w ich związku pojawiły się problemy dnia codziennego, a wraz z nimi narastające złość i frustracja, bo na naprawieniu relacji zależało tylko Ewie. Co więcej, w życiu kobiety pojawia się przyjaciel i kochanek z czasów młodości. Czy to ona, niewierna, jest wszystkiemu winna? I czy warto walczyć o związek mimo wszystko?

Ta książka jest dla mnie szczególna. Otworzyła mi wiele drzwi, pokazała też, że potrafię pisać nie tylko po to, aby Was bawić, ale też by wzruszać. I że czasami wolicie płakać przy moich książkach, niż zaśmiewać się do łez! – mówi sama autorka.

Opowieść Niewiernej, Magdalena Witkiewicz – już w sprzedaży!

Inna książka tej Autorki do zobaczenia TUTAJ.