Magia księżycowa. Mity, zaklęcia, przepisy i rytuały

Bestsellerowa „Magia księżycowa” teraz w nowej szacie graficznej! Poznaj kompendium wiedzy o magii księżycowej. Dziesiątki sposobów na konstruktywne ukierunkowywanie energii i świadome korzystanie z energii płynącej z danych faz Księżyca. 

Każdego miesiąca poziom twojej energii – podobnie jak Księżyc – rośnie i maleje. Wpływa to na produktywność, siłę i chęć angażowania się w rozmaite działania. Każdy z trzynastu miesięcy księżycowych bezpośrednio związany jest z innym rodzajem sezonowego przepływu energii. Aby nauczyć się świętować i wykorzystywać moc płynącą z każdej z faz Księżyca, wystarczy dostosować się do jego naturalnych sił. 

D.J. Conway, amerykańska ekspertka uznana za najlepszą autorkę wicca i New Age, zdradza, w jaki sposób każdy z trzynastu miesięcy księżycowych jest bezpośrednio powiązany z przepływem energii. I jak korzystając z siedemdziesięciu dziewięciu współczesnych pogańskich rytuałów na wzbudzenie energii Księżyca i celebrowanie jego faz, poprawić samopoczucie fizyczne, emocjonalne i duchowe.

W tej skarbnicy praktyk magicznych i lunarnych znajdziesz m.in.:

  • księżycowe medytacje i zaklęcia,
  • księżycową mitologię, symbole i odniesienia do współczesności,
  • opis bogiń, bogów oraz starożytnych księżycowych świąt.

Niech Twoje życie płynie zgodnie z rytmem Księżyca!

Magia księżycowa. Mity, zaklęcia, przepisy i rytuały, D.J. Conway – już w sprzedaży!