Morderca, który pragnie stanąć w blasku świateł

Policjant, który chce się zemścić. Płatna zabójczyni na życiowym zakręcie. Morderca, który ma ich oboje na celowniku.

Żona inspektora Matta Jacksona ginie z ręki seryjnego zabójcy Neona. Morderca znany jest z eksponowania ciał swoich ofiar jako iluminowanych instalacji artystycznych. Śmierć ukochanej pogrąża Jacksona w depresji. I choć nie chce żyć bez ukochanej żony, nie potrafi też się zabić – wynajmuje więc kogoś, kto zrobi to za niego.
Jednak w dniu, który miał być jego ostatnim, nagle trafia na przełom, który może doprowadzić go do przestępcy. Proponuje więc swojej niedoszłej zabójczyni – Iris Palmer – kuszący układ: w zamian za pomoc w znalezieniu i pozbyciu się Neona, odda jej cały swój majątek. Kobieta zgadza się na propozycję, ale bynajmniej nie zamierza stosować się do reguł ustalonych przez inspektora. I choć szybko okazuje się, że zabójczyni radzi sobie lepiej od dotychczasowych partnerów zawodowych Jacksona, to sprawa Neona zaczyna stawać się coraz bardziej skomplikowana…
A to wszystko tylko początek szarpiącej nerwy gry między policjantem, najemniczką i seryjnym mordercą.

“”Neon”: seryjny morderca, gra w kotka i myszkę i intryga mrożąca krew w żyłach, czyli przepis na lekturę obowiązkową!”
Paperback

“”Neon” to wciągająca lektura, której nie sposób odłożyć ani na chwilę. G. S. Locke daje nowe, ekscytujące życie historii o seryjnym zabójcy.”
Gerard O’Donovan

“Stylowa, plastyczna proza powieści, której akcja mknie jak rollercoaster, zanim zderzy się z zaskakującym finałem – do przeczytania jednym tchem.”
“Daily Mail”

Neon, GS Locke – już w sprzedaży!