Najbardziej niebezpieczne znaki zodiaku

Najbardziej niebezpieczne znaki zodiaku… Czy można w ogóle sporządzić takie zestawienie. Okazuje się że tak! Swego czasu specjaliści z Federalnego Biura Śledczego sporządziło statystyki dotyczące znaków astrologicznych najbardziej niebezpiecznych przestępców popełniających zbrodnie. Ich ranking jest w dużej mierze oparty na liczbie przestępców, których aresztowano przez lata. Tak powstała ta lista.

Najbardziej niebezpieczne znaki zodiaku – statystyki pokazują, który znak zodiaku jest najmniej i najbardziej niebezpieczny, a także jaki znak jest bardziej skłonny do popełnienia określonego rodzaju przestępstwa. Chcecie wierzcie lub nie… ale zawsze warto wiedzieć, co mamy zapisane w gwiazdach. My i nasi bliscy. Może warto wiedzieć, który znak zodiaku najprawdopodobniej skończy za kratkami i z jakiego paragrafu.

BARAN – Może być bardzo niebezpieczny, gdy widzi, co inni robią źle. Sam znany jest z uporu i ze swojej naturalnej zdolności do bycia liderem. Dlatego osoby urodzone pod tym znakiem, łatwo się złoszczą i popełniają przestępstwo z kaprysu. Baran nie da się przekonać, aby ustąpił i robił rzeczy, na które nie ma ochoty. Ta cecha sprawia, że ​​są doskonałymi najemnikami.

BYK – Uzdolniony, opętany i szalony byk ma dużo temperamentu i lubi walczyć. Jest sprytny, ale samotny i ma większą tendencję niż inne znaki do prania brudnych pieniędzy. Ludzie spod znaku Byka nie ufają tak łatwo i nie lubią przebywać w większym towarzystwie. Jest bardzo prawdopodobne, że samotnie dokonują przestępstw finansowych. Nie mniej jednak, jednym z seryjnych zabójców z największą liczbą zamordowanych, jest Luis Garavito. Jest spod znaku Byka.

Niebezpieczne znaki zodiaku – Bliźnięta nie interesują się zabijaniem

BLIŹNIĘTA – Znane są jako jedne z najgorszych znaków zodiaku ze względu na ich niespójność i podwójną naturę. Jednak statystyki FBI, dotyczące przestępczości sugerują, że jest to najmniej niebezpieczny znak ze wszystkich. Liczba przestępstw popełnianych przez osoby urodzone pod tym znakiem jest najmniejsza. Jeśli spojrzysz głębiej w tę sprawę, to ma sens. Bliźnięta nie interesują się zadawaniem bólu ani zabijaniem. Chyba, że ​​cię zagadają na śmierć. Jest mało prawdopodobne, żeby pociągnęły za spust. Ci ludzie mogą brać udział tylko w kradzieżach i oszustwach.

RAK – Na czele przestępstw! Ludzie urodzeni pod tym znakiem są postrzegani jako ci, którzy zabijają z powodu zazdrości lub namiętności. Jednym z głównych powodów ich pasji do zabijania jest ich umysłowa niestabilność, a co jest bardziej prawdopodobne, ich wspólne wahania nastroju.

LEW – Przyznaj się. Myślałeś, że znajdziesz wielkiego, przerażającego kota, który króluje wysoko na tej liście? Choć Lew jest pełen energii, namiętności i impulsywności, jest też z natury leniwy. Według danych FBI, ludzie spod tego znaku popełniali morderstwo wyłącznie w celu zwrócenia na siebie uwagi. I jest to morderstwo z zimną krwią, które sprawi, że morderca albo zaistnieje na głównych stronach gazet, albo nie będzie mordowania wcale. Po prostu zrobi to tylko dla sławy.

PANNA – Panny są spokojne, ciche, cierpliwe i naturalnie rozwiązują problemy. Ludzie spod znaku Panny dbają o porządek a z ich inteligencją, dokonują sprytnych przestępstw, w taki sposób, aby nie zostać złapanym. Kiedy angażują się w przestępstwo, bardzo prawdopodobne jest, że zaplanują w szczegółach każdy krok, więc nie będzie żadnych dowodów. Najczęściej biorą udział we włamaniach i kradzieżach.

Skorpiony mają opinie sadystów

WAGA – Jest jednym z najbardziej cierpliwych i prawych znaków zodiaku. Ale ponieważ cierpliwość ma również swoje granice, Wagi są gotowe popełnić zbrodnie, gdy ktoś wykorzystuje ich dobre intencje. Niemniej jednak nadal jest zaskakujące, że Waga jest bardziej niebezpiecznym znakiem niż Lew i Wodnik. Te zodiaki znane są ze swojej zbuntowanej natury i porywczego temperamentu. Wagi mają silne poczucie sprawiedliwość, więc popełnienie przestępstwa nigdy nie jest czynnością losową, ale raczej przygotowaną kradzieżą, czy zemstą, która przywraca równowagę w ich życiu.

SKORPION– Ludzie, których znak zodiaku to Skorpion, są powszechnie uważani za podłych, ale na tej liście zajmują ósme miejsce. Jeśli sprowokujesz Skorpiona, bądź przygotowany na piekło, ponieważ może okazać się agresywny i zazdrosny. Większość Skorpionów jest też zimna, więc mogą popełniać morderstwa bez poczucia winy. Skorpiony mają opinię sadystów.

STRZELEC – Sam fakt, że Strzelec ma łuk sprawia, że jest niebezpieczny. Według raportu FBI, Strzelec jest trzecim najbardziej niebezpiecznym znakiem zodiaku. Ludzie urodzeni pod tym znakiem są nieubłagani, więc lepiej uważaj, co mówisz. Zbrodniarze spod znaku Strzelca w dokumentach FBI zajmowali się głównie kradzieżami. Chyba, że ​​morderstwo jest jedynym sposobem na uzyskanie tego, czego potrzebują lub chcą.

Wodnik ma dobre serce

KOZIOROŻEC – Jak sugerują statystyki FBI, Koziorożec jest przeciętnym przestępcą. Pomimo szacunku dla wszelkich reguł i porządku, ludzie urodzeni pod tym znakiem nie wpadają w furię. Kiedy jednak są zdenerwowani, stają się sadystami. Zazwyczaj nie popełniają morderstwa, ale kiedy to robią, mogą zapewnić koszmary na całe życie. Jednak nie są tak ostrożni, jak inne znaki zodiaku, więc łatwo ich złapać.

WODNIK – Ma dobre serce i wszystkie jego działania są związane z poczuciem sprawiedliwości. Ludzie urodzeni pod tym zrównoważonym znakiem są również najmniej niebezpieczni. Charyzmatyczni, sprytni i silni, więc nie łatwo ich złamać. Jeśli Wodnik jest ofiarą niesprawiedliwości, znajdzie mądrzejszy sposób, aby zemścić się i uciec. Ale zaraz… Może dlatego nie króluje w przestępczych statystykach, bo nie pozostawia po sobie żadnych śladów? FBI nie może na to jednoznacznie odpowiedzieć. Tak czy inaczej, manipulacja jest najciemniejszą cechą Wodnika, dlatego doskonały z niego haker, manipulant i przedsiębiorca.

RYBY – Te wrażliwe, pełne współczucia i wysoce emocjonalne istoty, są naprawdę cennymi przyjaciółmi i partnerami. Jednak, gdy sprowokuje się Ryby, nie boją się stworzyć innym piekła na ziemi. Ponieważ ryby „pływają” w obu kierunkach, musisz być świadomym ich wszędobylstwa. Według zapisów FBI, osoby spod tego znaku, biorą udział w przestępstwach związanych z narkotykami i lubią zadawać sobie ból. Ze względu na skłonności do uzależnień, zajmują się głównie handlem narkotykami. Ale kiedy Ryba popełnia morderstwo, bardzo prawdopodobne jest, że zrobi to w niezwykły sposób.

Najbardziej niebezpieczne znaki zodiaku: komentarz na koniec

Kierowanie się w życiu wyłącznie horoskopami i mądrościami głoszonymi przez astrologów zakrawa na kpinę. Wiara w siły nadprzyrodzone i wpływ gwiazd na nasz los nie może wykluczać zdrowego rozsądku. Przestępcą może zostać każdy z nas, bez względu na znak horoskopu

Źródło: popularne.pl, fbi.gov

Fot. pixabay