Najważniejsze jest życie w równowadze

Masz skłonność do zamartwiania się? A może czasem czujesz się zmartwiony bez żadnej wyraźnej przyczyny? I to akurat wtedy, kiedy chciałbyś zaznać chwili spokoju… Zadbaj o swoje życie i jego jakość.

Martwienie się to coś zupełnie naturalnego – jest jak alarm, który daje ci znać, że powinieneś uporać się z jakimś problemem. Zdarza się jednak, że wymyka się spod kontroli, nie pozwala spać, odbiera radość życia i źle wpływa na zdrowie. Dzięki tej książce poznasz praktyczne i wypróbowane sposoby, jak sprawić, by zamartwianie się działało na twoją korzyść. Dowiesz się, jak skutecznie mierzyć się z problemami różnego rodzaju. Zrozumiesz źródła swoich lęków i nauczysz się sprawnego podejmowania przemyślanych decyzji.
Najważniejsze jest życie tu i teraz. Przywróć swój spokój i równowagę.

Doktor Frank Tallis wykładał psychologię kliniczną i neuronaukę w King’s College London i w tamtejszym Instytucie Psychiatrii. Jest jednym z brytyjskich autorytetów w dziedzinie stanów obsesyjnych. Spod jego pióra wyszły: książka „Wolni od obsesji”, podręczniki akademickie, ponad trzydzieści prac naukowych publikowanych w międzynarodowych czasopismach, a także popularne poradniki psychologiczne. Pisze również kryminały.

Jak przestać się martwić, dr Frank Tallies – już w sprzedaży!