Natalia Szyszkowska i jej wszystkie strachy

Natalia Szyszkowska debiutuje. Mroczny thriller psychologiczny ukazujący meandry umysłu mordercy.

Co dzieje się z człowiekiem, który postanawia zabić innego człowieka? Wyznacza datę i drogę do celu? Analizuje wszystkie za i przeciw i… czeka, aż nadejdzie ten czas. Czas morderstwa, czas spełnienia, czas zadośćuczynienia.

Natalia Szyszkowska – absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Od szesnastu lat pracuje na stanowisku pedagoga, w Bursie Międzyszkolnej w Tarnowie. Poza funkcją wychowawczą, prowadzi młodzieżowe kółko teatralne, które jest jej wielką pasją i pisarskim polem do tworzenia scenariuszy teatralnych.
Dzielenie się słowem, trwa od prawie pięciu lat. Autorka tworzy zarówno krótkie formy prozatorskie, takie jak opowiadania, oraz powieści. Tematyka jej prac dotyka najczęściej trudnych relacji międzyludzkich, życiowych wyborów i ich konsekwencji, jednym słowem, autorka pisze o tym, co w człowieku wewnątrz i na zewnątrz.
Jest laureatką konkursów literackich, takich jak; Małopolska Nagroda Poetycka Źródło, Gniewińskie Pióro, oraz konkurs na opowiadanie pandemiczne, organizowany przez Radio Kielce.
Dorobek literacki pisarki stale się powiększa. Publikowała w znakomitym kwartalniku Czas Literatury, w miesięczniku “Twórczość”, a jedno z opowiadań pisarki, trafiło do książki Inspirowani Tyrmandem.
Prywatnie, autorka jest zapaloną podróżniczką. Kocha literaturę skandynawską, iberoamerykańską, oraz wszystkie książki wybitnej, polskiej pisarki, Romy Ligockiej.

Wszystkie strachy , Natalia Szyszkowska (Oficynka) – już w sprzedaży!