Niespodziewane sploty akcji z dwoma tajemnicami

Wspólne oglądanie wschodów słońca powinno być romantyczne. Ale ty zawsze byłeś w domu, ze swoją żoną, a ja kryłam się w cieniu w twoim ogrodzie. Myślałam, że nigdy się nie dowiesz, co do ciebie czuję. Aż któregoś wieczoru na moich oczach doszło do straszliwej zbrodni. Niespodziewane sploty akcji zmienią wszystko.

Zapierająca dech w piersiach opowieść, pełna niespodziewanych zwrotów akcji. Myślicie, że wiecie, jak to się skończy? Chyba jednak nie…

Francesca Knight ma obsesję na punkcie swojej szkolnej miłości, Charlesa, chociaż ten po wielu latach jest już szczęśliwym mężem innej kobiety i ojcem pięknych bliźniaczek. To jednak nie przeszkadza Fran w podglądaniu go w pracy czy w domu. Kobiecie łatwo jest się ukryć, ponieważ i tak od lat nikt jej nie zauważa. Pewnego razu Francesca zostaje świadkiem podejrzanego śmiertelnego wypadku. Od tej pory do tej cichego i skrytego życia powracają postaci z przeszłości, które przywołują bolesne wspomnienia i zmuszają do zakwestionowania wszystkiego, w co do tej pory wierzyła. Wszystkiego.

Ta książka to niespodziewane sploty akcji.

Złudzenie, Nicola Rayner – już w sprzedaży!