Odnaleziono zwłoki autora kryminałów

Śląska prowincja. Na wiejskiej polanie zostają odnalezione zwłoki poczytnego autora kryminałów. Wcześniej został uprowadzony z własnego domu, a jedynym świadkiem zajścia jest żona pisarza, znaleziona w sypialni – poturbowana i skuta kajdankami.

Sprawę przydzielono utalentowanej i niezwykle ambitnej podkomisarz Laurze Szumskiej. Policjantka nie może pogodzić się z faktem, że wbrew własnej woli oddelegowano ją z Warszawy do komendy powiatowej w Myszkowie. Do współpracy zostaje jej przydzielony komisarz Olgierd Kot, cieszący się uznaniem śledczy, który coraz częściej miewa myśli samobójcze.

Oboje funkcjonariuszy bardzo się od siebie różnią. Dlatego muszą przyjąć wspólną strategię działania, aby znaleźć zabójcę. Niebawem spokojny, urzekający pięknem krajobraz stanie się dla nich miejscem, w którym przyjdzie im się zmierzyć ze złem w ludzkiej skórze… Podczas gdy zwłoki na polanie to dopiero początek… W związku z tym policjanci muszą iść ramię w ramię.

Świetnie skonstruowana intryga i doskonale nakreśleni bohaterowie to znaki szczególne thrillera Napisz mi jak zabić. Bezsprzecznie Dorian Zawadzki po raz kolejny udowadnia, że jest prawdziwym mistrzem w budowaniu napięcia!

Dorian Zawadzki urodził się w 1985 roku na Mazowszu, z wyboru mieszkaniec Śląska. Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie (obecnie Akademia Finansów i Biznesu Vistula). Zagorzały kinoman i meloman. Kiedy nie pracuje nad powieścią, dokłada wszelkich starań żeby przeczytać wszystkie interesujące go książki… choć dobrze wie, że mu się nie uda. Autor thrillerów Selekcjoner i Kobieta w masce.

Napisz mi jak zabić, Dorian Zawadzki – już w sprzedaży!