Paulina Świst popełnia Fu#k up!

Paulina Świst – to nazwisko nie schodzi z topek popularnych i najchętniej czytanych książek od kilku lat. Fenomen tajemniczej Autorki o błyskotliwym poczuciu humoru i niezaprzeczalnej inteligencji, zakamuflowanej pod płaszczem sarkazmu, jest faktem.

Fani czekają na jej książki z niecierpliwością, połykając nowość w jeden wieczór. A przeciwnicy jej literatury? Cóż już po pierwszej książce wróżyli rychły koniec popularności. I co? I nic 😉 Jak widać Paulina Świst ma się dobrze. Trzeba być naprawdę dobrym, aby każda nowość pojawiała się na szczycie. To literatura typowo rozrywkowa. A czego nam w życiu trzeba bardziej jeśli nie rozrywki? Po każdej z jej książek ma się ochotę czerpać żyć pełną piersią. Pod warunkiem, że nawet po największym melanżu bez cienia wstydu potrafisz stanąć przed lustrem i spojrzeć sobie w oczy.

Najnowsza książka Autorki to Fu#k up:

Jeśli popełniasz błąd, rób to porządnie i do końca. Tak, żebyś już nie miał szansy go naprawić.

Oliwia i Przemek to silne, drapieżne osobowości. Dla jasności: żadna nie jest kryształowa, choć to chyba oczywiste. Przemek mógłby powiedzieć o sobie przynajmniej tyle, że się stara. Świadczy o tym chociażby jego praca dla ludzi. A co można powiedzieć o Oliwii? Hm…

Marzenia prysły w chwili, kiedy na horyzoncie pojawiła się spółka VeroMax. Wszystko wskazuje na to, że finansowe przekręty wciąż idą pełną parą. Akcja toczy się daleko poza granicami prawa, ale to nie znaczy, że nie obowiązują tam żadne zasady. Wręcz przeciwnie.

Oliwia i Przemek już niedługo się o tym przekonają.

„Fu#k up” – zarys fabuły:

Żadne z nich nie jest kryształowe, choć to chyba oczywiste. Oboje mają silne, drapieżne osobowości, ale Przemek mógłby powiedzieć o sobie przynajmniej tyle, że się stara. Świadczy o tym chociażby jego praca dla ludzi. A co można powiedzieć o Oliwii? Hm… Czar prysł w chwili, kiedy na horyzoncie pojawiła się spółka VeroMax. Wkrótce Oliwia przekona się na własnej skórze, że trafiła na ludzi, którzy nie oszczędzą nikogo, kto wejdzie im w drogę. Finansowe przekręty też idą pełną parą. Wszystko, czego do tej pory doświadczyli Zimny, Wyrwa, Ragnar, Ksenia i Patryk, było zaledwie rozgrzewką. Prawdziwa akcja właśnie się rozpoczyna! W ostatniej odsłonie cyklu, którego wszystkie wcześniejsze części natychmiast zyskiwały status bestsellerów, Paulina Świst jak zwykle serwuje czytelnikom pierwszorzędną rozrywkę. Afera goni aferę, stawka bezustannie rośnie – a wszystko, rzecz jasna, w atmosferze rozpalonych namiętności!

Paulina Świst:
pseudonim literacki pisarki urodzonej w 1986 roku w Gliwicach. Z wykształcenia prawnik, prowadzi kancelarię adwokacką we Wrocławiu. Pełniła i pełni rolę obrońcy w wielu postępowaniach sądowych: od spraw drobnych kradzieży, aż po procesy zorganizowanej przestępczości. Dla dobra klientów oraz własnego bezpieczeństwa musi ukrywać się pod pseudonimem. Wszystkie jej książki osiągnęły status bestsellerów. („Prokurator”, „Komisarz” „Podejrzany”, „Karuzela”, „Sitwa”, „Przekręt”, „Paprocany”, „Chechło”, „Sztauwajery”, „Fighter”, „Anyway”). 

Fu#k up, Paulina Świst (Wydawnictwo Muza-Akurat) – już w sprzedaży!