Prawdziwe tygrysy – seria szpiegowska

Prawdziwe tygrysy – trzeci tom niesamowitej serii szpiegowskiej z Jacksonem Lambem! Ktokolwiek przetrzymuje Catherine Standish jako zakładniczkę, na pewno nie robi tego z powodów osobistych. Chodzi mu o Slough House. A najprawdopodobniej o samego Jacksona Lamba.

Vincent V.Severski tak pisał o niej „Wielka Brytania, ojczyzna thrillera szpiegowskiego, zyskała godnego następcę Johna le Carrego. Mick Herron serią Slough House szturmem zdobył rynek i zachwycił najbardziej wymagających krytyków gatunku. Wydział wyrzutków MI5 – absolutnie genialny pomysł! Proza Micka Herrona to intelektualna uczta nawet dla najbardziej wyrafinowanych fanów sensacji, bo to po prostu prawdziwa literatura”.

Micen Herron tworzy sytuacje i bohaterów wokół powiedzenia, że nigdy nie należy lekceważ tych, którzy nie mają nic do stracenia, że nIe przestaje się być szpiegiem tylko dlatego, że wypadło się z gry. Wykluczeni z grona czempionów z Regent’s Park, zesłani do Slough House za narkotyki, pijaństwo, za rozpustę i wpadki, za politykowanie i zdrady … Fatalnie dobrani i znakomicie wyszkoleni przeciętniacy pod wodzą Jacksona Lamba nie przeprowadzają już operacji. Przekładają tylko papiery. Żaden z nich nie wstąpił jednak do kontrwywiadu po to, by stać się kulawym koniem … Jackson Lamb i jego ekipa znów ruszają do akcji. 

Prawdziwe tygrysy, Mick Herron (Wydawnictwo Insignis) – już w sprzedaży!

Inna książka tego Autora TUTAJ.