Przesilenie. Droga do siebie, kiedy przytłacza świat

Przesilenie. Książka dla wszystkich, którzy czasem czują się trochę dziwni. Debiutancka książka autorki bestsellerowego “Zimowania”.

Katherine zmaga się z nadmiarem bodźców i zadań, żyje w nieustannym pędzie… Nawet drobiazg wyprowadza ją z równowagi, a dotyk drugiej osoby – choćby najbliższej – jest nie do wytrzymania. W końcu czuje, że tego wszystkiego jest po prostu zbyt wiele. To moment przesilenia.

Aby na nowo odnaleźć siebie, wyrusza w drogę najdłuższym, wymagającym siły i hartu ducha szlakiem wzdłuż wybrzeża Wielkiej Brytanii. Brnąc przez błoto i kamienie, walcząc z własnymi ograniczeniami, zaczyna rozumieć, skąd bierze się jej poczucie niedopasowania. Ale czy na pewno chce się dopasować? A co, jeśli to wcale nie będzie dla niej najlepsze?

“Przesilenie” jest jak rozumiejąca przyjaciółka, która pomaga lepiej zadbać o siebie i z czułością wspiera w procesie samoakceptacji.

Opowieść będąca afirmacją życia w czystej postaci. Pomaga zaprowadzić ład w naszych niespokojnych umysłach. Ta książka uczy, jak odnaleźć własny rytm i w pełni mu się poddać, zamiast dopasowywać się do życia, jakie odpowiada innym.

„Pięknie opowiedziana, smagana wiatrem historia”.
Raynor Winn, autorka “Słonych ścieżek”

„Podobnie jak w bestsellerowym “Zimowaniu” dbałość o szczegóły i poetycki język Katherine May skłaniają do zatrzymania się i zastanowienia. Autorka, dzieląc się swoimi doświadczeniami, zaprasza czytelników do przyjrzenia się własnym przeżyciom”.
BookPage

Katherine Maybrytyjska pisarka, autorka bestsellerowego „Zimowania”. Jej artykuły i eseje ukazywały się m.in. w „New York Timesie”, „The Observer” czy „Cosmopolitan”. Mieszka nad morzem w Whitstable w Anglii z mężem, synem, psem i trzema kotami. Jest zachłanną miłośniczką aktywności na świeżym powietrzu.

Przesilenie, Katherine May (Znak Literanova) – już w sprzedaży!