Rytuały, przepisy i zaklęcia naszych przodków

Żyje tu i teraz. Rozumie przyrodę i czerpie z jej dóbr – w szufladzie trzyma korzeń jarzębiny, a wieczorami okadza dom jałowcem. Na jej szyi widnieje amulet, z ust wypływają słowa zaklęć. Szykuje się do obchodów nadchodzącego sabatu. Poznaj rytuały, przepisy i zaklęcia naszych przodków.

Słowiańska czarownica drzemie w kobiecym sercu i pomaga w życiowych wyborach, smutkach i radościach. Gdy pozwolisz jej rozkwitnąć, poczujesz w sobie ogromny dar, bezgraniczną wdzięczność i wielką siłę.

Dobromiła Agiles w swojej książce dzieli się wiedzą i wskazówkami, które zapoznają cię ze światem wierzeń i rytuałów naszych przodkiń – od wprowadzenia do wicca i rodzimowierstwa, poprzez opisy poszczególnych sabatów, po przepisy, zaklęcia, a nawet słowiańską gimnastykę. 

Zanurz się w magicznym bogactwie Słowiańszczyzny. Książka wspaniale wydana. Serdecznie polecamy!

Dobromiła Agiles – Czarownica inicjowana w misteria Wicca Tradycyjnego, Arcykapłanka łódzkiego kowenu Wiccan Tradycyjnych, organizatorka Łódzkich Spotkań z Wicca, założycielka zgrupowania Pogańscy Rodzice, zrzeszającego polskie rodziny wychowujące dzieci w duchu pogańskim i czarowniczym. Nauczycielka, dziennikarka, pisarka. Miłośniczka hinduizmu, pasjonatka wróżbiarstwa. Kapłanka Starych Bogów. Wiedźmia mamusia małego króla Artura.

Zwiastun książki do zobaczenia TUTAJ.

Słowiańska wiedźma. Rytuały, przepisy i zaklęcia naszych przodków, Dobromiła Agiles – już w sprzedaży!