Seks Polaków – poznaj tajemnice rodaków

Seks Polaków już dawno wyszedł poza granice sypialni. Kręcą ich kluby dla swingersów, studia BDSM, seksturystyka, sekskamerki czy miłość uprawiana w miejscach publicznych. W krótkim czasie, głównie dzięki internetowi, przeprowadziliśmy prawdziwą seksualną rewolucję. I nic co ludzkie, nie jest nam już obce.

Ta książka łamie tabu. Opowiada o tym, jak wygląda drugie, skrywane życie erotyczne naszych sąsiadów, czy znajomych z pracy. Zrywa z Polaków ciepłą kołderkę konserwatyzmu, wstydu i niewinności. I bez zahamowań pokazuje, co skrywa się pod nią naprawdę. A dzieje się tam naprawdę wiele.

Dobrze, że szyby przyciemnione – rzuca jeszcze mężczyzna za kierownicą.
– Mnie to obojętne – odpowiada Monika. Pod swetrem ma tylko cienką koronkową halkę. Zsuwa ją, wypinając spore piersi. Kierowca stara się patrzeć na drogę, ale co chwilę zerka w lusterko. Monika dotyka piersi i zaczyna bawić się sutkami. Zachęca Łukasza, by polizał jeden z nich, w końcu robią to wspólnie, a następnie zaczynają się całować. – Zwolnij trochę, bo skończymy, zanim dojedziemy – upomina ją szeptem partner. Gdy opuszczają granice Warszawy, Monika jest już bez majtek.

fragment książki

Magda Mieśnik – dziennikarka Wirtualnej Polski. Zaczynała w „Życiu”, później pisała do „Życia Warszawy” i prześwietlała polityków w „Fakcie” oraz „Super Expressie”.

Piotr Mieśnik – dziennikarz, scenarzysta. Redaktor naczelny Wirtualnej Polski, wicenaczelny portalu Fakt.pl, wydawca m.in. w Wirtualnej Polsce, Gazeta.pl i TVN24.pl. Dziennikarz w miesięczniku „Logo”. Autor książek „Wyznania hieny” oraz „Ania Szubert: Jak zabiłam swojego raka”.

Seksualne życie Polaków, Magda Mieśnik, Piotr Mieśnik – już w sprzedaży!