Starogard Gdański: policja szuka tego mężczyzny

Starogard Gdański. Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności w sprawie śmierci 60-letniej mieszkanki Starogardu Gdańskiego. Śledczy publikują wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu widocznego na zdjęciu mężczyzny, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Starogardzie Gdańskim pod numerem telefonu 4774 27 222, lub z najbliższą jednostką policji na nr alarmowy 112, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem komenda.starogard@gd.policja.gov.pl

Funkcjonariusze zapewniają szczegółową weryfikację każdego sygnału.

Więcej informacji na ten temat udało nam się znaleźć na facebooku (strona kociewski.pl)

Starogard Gdański: to było zabójstwo?

W niedzielę (30 stycznia) w godzinach popołudniowych rodzina powiadomiła policję, iż od kilkunastu godzin nie mieli kontakt ze swoją krewną. Kobieta mieszkała w mieszkaniu w Starogardzie Gdańskim, przy ulicy Tczewskiej.

 Po wejściu do mieszkania policjanci ujawnili zwłoki kobiety.

– Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności śmierci 60-letniej kobiety – powiedziała asp. Małgorzata Szweda z KPP w Starogardzie.

Według nieoficjalnych informacji kobieta najprawdopodobniej została uduszona.

Zdaniem syna kobiety za śmierć jego matki odpowiada mężczyzna pochodzenia arabskiego, którego poznała w Internecie i który przyleciał do niej kilka dni temu z Francji. Kobieta skarżyła się, że w trakcie pobyty mężczyzna zrobił się agresywny w stosunku do niej, miał stosować przemoc fizyczną. Kobieta zaczęła się bać mężczyzny. Ostatni kontakt z kobietą rodzina miała w sobotę.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna jest zdesperowany i niebezpieczny. Mężczyzna posługiwał się kontem na FB Abdanour Djabri, jednak nie wiadomo, czy te dane są prawdziwe.

Więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz  w miesięczniku „Detektyw” i kwartalniku „Detektyw Wydanie Specjalne”. Zapraszamy do naszego esklepu: TUTAJ.

Źródło: policja.pl

Fot. policja.pl