Stephen King – najnowsza książka mistrza gatunku

Stephen King w doskonałej formie… Billy Summers jest najlepszy w swoim fachu. Eliminuje ludzi, ale tylko tych naprawdę złych.

Był snajperem w Iraku, więc zna się na rzeczy i zawsze strzela celnie. Tym razem przyjmuje ostatnie zlecenie. Czas w końcu na zasłużoną emeryturę. Niestety, coś idzie nie tak… A nawet wszystko.

S. King (ur. 1947) napisał ponad pięćdziesiąt książek – wszystkie zyskały status światowych bestsellerów, a wśród nich “Lśnienie” (1998), “Miasteczko Salem” (1998), “Misery” (2004) i “Pod kopułą” (2010). Powieści Kinga osiągnęły rekordowe nakłady (na całym świecie wydano ponad trzysta milionów jego książek), przetłumaczono je na przeszło 30 języków. Stephen King mieszka w stanie Maine z żoną, powieściopisarką Tabithą King.

Autor w ramach promocji swojej nowej książki Billy Summers jak zawsze pojawił się w telewizji. Pisarz wystąpił w dwóch programach, The View i Good Morning America.

W czasie jednej z rozmów King wyznał, że planuje napisać książkę, która będzie rozgrywała się w roku 2020 w czacie pandemii koronawirusa.

Chcesz zobaczyć trailer książki? Kliknij TUTAJ.

Billy Summers, Stephen King – już w sprzedaży!