Ted Bundy – najsłynniejszy morderca świata

Przerażająca do szpiku kości i zaskakująco intymna legendarna już książka Ann Rule. Opowieść kobiety, która zdaje sobie sprawę, że chłopak z dyżurki obok, jej przyjaciel, wrażliwy pracownik telefonu zaufania, to potwór w ludzkiej skórze – Ted Bundy.

Ted Bundy był jednym z najokrutniejszych amerykańskich seryjnych morderców. Przyznał się do zabicia przynajmniej trzydziestu sześciu młodych kobiet na terenie całego kraju. Skazano go na śmierć za trzy zabójstwa.

Korzystając z prywatnej korespondencji z Bundym, prowadzonej aż do jego egzekucji, Rule kreśli fascynującą opowieść. Opowieść rozpiętą między osobistą perspektywą a zawodowym profesjonalizmem dziennikarki. Dziennikarki będącej na tropie seryjnego mordercy, charyzmatycznego i inteligentnego człowieka, którego miała za przyjaciela.

Oto jego historia: historia podwójnego życia, magnetycznej mocy, bezwzględnego przymusu i bezbronnych ofiar bestii. Spisana skrupulatnie przez kobietę, która myślała, że zna Teda Bundy’ego. Jenak kiedy zaczęła łączyć wszystkie dowody, wyłonił się z nich przerażający obraz…

Chcesz zobaczyć trailer książki? Zerknij TUTAJ.

Ted Bundy. Bestia obok mnie. Historia znajomości z najsłynniejszym mordercą świata, Ann Rule – już w sprzedaży!