To nie moja wina – intrygująca podróż w Bieszczady

Podejrzany o zabójstwo swojego ojca Krzysztof z dnia na dzień dosłownie zapada się pod ziemię. Pozostawia całe swoje dotychczasowe życie za sobą. Jego śladem w dzikie Bieszczady wyrusza przekonany o jego winie i zaślepiony zemstą młodszy brat. “To nie moja wina” – wciągająca, intrygująca i przewrotna. Nie będziecie mogli się oderwać.

Podróż śladami tajemnic ojca, dosłownie wpisanymi w górski pejzaż. Zderzenie z surowymi warunkami życia lokalnej społeczności oraz opowieściami, na których stoją fundamenty wszystkich odkrywanych miejsc, doprowadzą ucieczkę, gonitwę i śledztwo do nieuniknionego finału: konfrontacji z bolesną, oczyszczającą prawdą.

Przejmująca, pełna fascynujących miejsc i często dramatycznych historii opowieść o pewnej rodzinie. A także ludziach z Bieszczad – tych prawdziwych, tak jak prawdziwe potrafi być tylko przeszywająco zimne, górskie powietrze. Opowieść o tajemnicach, odpowiedzialności, krzywdzie, prawdzie, nieokiełznanej naturze, tym co dziedziczymy po naszych rodzicach… a także o poszukiwaniu winnych.

Wciągająca, intrygująca i przewrotna. Nie będziecie mogli się oderwać.

Trailer książki – ZOBACZ.

To nie moja wina, Sebastian Sadlej – już w sprzedaży!