Tomasz Żak – kolejna dobra książka!

Po fenomenalnym debiucie („Trzydziestka”) Tomasz Żak – młoda gwiazda polskiego kryminału – wraca z kolejną mocną powieścią o wartkiej akcji i wyrazistych bohaterach!

Mija pięć lat. Iwona i Kuba wspólnie wychowują córkę. Kuba jest wziętym pisarzem kryminałów, a Iwona jego konsultantką. Słowem: sielanka.

Andrzej Pałecki po rozwodzie z Eweliną rzucił się w wir pracy. Dostał się do Sejmu z list partii Nowa Polska Siła i otrzymał tekę ministra nauki.

Bananowi inwestycja w nowy narkotyk zwróciła się z nawiązką. Jego zaufany człowiek nadzoruje w Tajlandii produkcję narkotyku. Tym człowiekiem zdaje się być… nieżyjący Tomasz Pałecki.

Dominik Wierzbicki, ambitny dwudziestoletni student fotografii, dorabia do studiów w faktoidalnym szmatławcu „Nius!”. Podczas wakacji w Tajlandii w barze natyka się na imprezowicza z Polski. Ponieważ mężczyzna zachowuje się dziwnie, zaczyna robić mu zdjęcia. Nie wie jeszcze, że te fotografie mogą go wiele kosztować…

Tomasz Żak (ur. 1987) – zajmował się wieloma rzeczami. Był dziennikarzem telewizyjnym, zarządcą nieruchomości, handlowcem, customer happiness managerem, wokalistą w kapeli hardcore punk oraz radnym miejskim. Jak sam o sobie mówi, posiada doktorat z memów i habilitację z polskiego rapu. Według znajomych człowiek orkiestra z niewyparzoną gębą. Obecnie razem z dziewczyną prowadzi firmę e-commerce. Większość wolnego czasu spędza na wprowadzaniu się w stan euforii za pomocą butów do biegania i kilogramów żelastwa do przerzucenia.

Tomasz Żak, Dwudziestka (Wydawnictwo W.A.B.) – już w sprzedaży!

Chcesz zobaczyć inną książkę Tomasza Żaka? Kliknij TUTAJ.