Uśpiona – kiedy ona zasypia, ktoś niszczy jej życie…

Uśpiona. Najnowsza książka autorki bestsellerowych thrillerów „Stażystka”, „Obserwatorka” i „Służąca”, które sprzedały się w blisko 100 000 egzemplarzy!

Weronika Krzycka ma narkolepsję. Każdego dnia musi zrobić sobie dwie godzinne drzemki, żeby normalnie funkcjonować. Nie zdaje sobie sprawy, że kiedy zasypia, ktoś wchodzi do jej domu. Ktoś, kto ma na jej punkcie niebezpieczną obsesję.

Krzycką zaczyna prześladować nieuzasadniony lęk. Pewnego dnia, tuż po przebudzeniu, widzi coś, co wywraca jej życie do góry nogami. Na podłodze w salonie leży martwy człowiek.

Rozpoczyna się drobiazgowe policyjne śledztwo. Weronika stara się pozbierać, ale sprawa zagadkowej śmierci nie daje jej spokoju. Nie wie, że to dopiero początek koszmaru.

„Porywający, klaustrofobiczny thriller z ważnymi tematami w tle. Nie oderwiesz się od lektury, dopóki nie poznasz zakończenia! Czekam na więcej!”

Marcel Moss

Alicja Sinicka (ur. 1987) – niekwestionowana królowa polskiego domestic noir, serca czytelników podbiła m.in. jej bestsellerowa trylogia oławska: Stażystka, Obserwatorka i Służąca. Autorka świetnie przyjętych thrillerów psychologicznych, które wyróżniają się misternie skonstruowanymi intrygami i ogromnym ładunkiem emocjonalnym. Z wykształcenia jest ekonomistką, przez kilka lat pracowała jako analityczka finansowa. Mieszka w Oławie na Dolnym Śląsku. Uśpiona to pierwszy tom jej nowej powieściowej serii.

Uśpiona, Alicja Sinicka (Wydawnictwo W.A.B) – już w sprzedaży!