Włamanie w Lesznowoli – „wygłupy” małolatów

Włamanie w Lesznowoli. Różni ludzie koncentrują się zdobywaniu różnych doświadczeń w życiu. Dwóch nastolatków z Lesznowoli także postanowiło zaznać czegoś nowego. Tamtejsza policja otrzymała wezwanie o próbie włamania do sklepu wielobranżowego.

Po udaniu się pod wskazany adres stwierdzili, że ktoś uszkodził drzwi do lokalu. W pobliskich zaroślach odkryli również sprawców. Niedoszli włamywacze mieli 15 i 17 lat. Na pytanie o motywy ich działania, odpowiedzieli, że chcieli sprawdzić, jak to jest gdzieś się włamać. Po wybiciu szyby włączył się alarm i to ich wystraszyło. Nie chcieli zostać złapani, dlatego się ukryli. Jak widać, na nie wiele to się zdało. 15-latkiem zajmie się sąd rodzinny. Jego starszy kolega usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem i spowodowania strat w wysokości 6 tys. zł. Teraz grozi mu do 12 lat więzienia.

Nie tylko włamanie w Lesznowoli

Tego typu historie znajdziecie w każdym numerze miesięcznika „Detektyw” i kwartalnika „Detektyw Wydanie Specjalne”. Szukaj działu Rozrywka z Temidą. Nasze gazety kupisz TUTAJ.