Zamilknij na zawsze…

Lila Amberson jako jedyna wyszła cało z tragicznego wypadku drogowego. Po opuszczeniu szpitala powoli dochodzi do siebie i jest dobrej myśli. Niestety niewiele pamięta z tego, co się wydarzyło, i ma spore luki w pamięci. Po serii niepokojących incydentów zaczyna bać się o swoje bezpieczeństwo. Czy gryzą ją wyrzuty sumienia, czy naprawdę dzieje się coś złego?

Jack Foley nie może otrząsnąć się z szoku. W tym samym wypadku zginęła jego siostra. Kiedy pierwszy raz spotyka Lilę, nie jest w stanie zapanować nad emocjami i obwinia ją za śmierć Stephanie. Lila wręcza mu medalion, który należał rzekomo do jego siostry, jednak w związku z tym tajemniczym przedmiotem pojawia się więcej pytań niż odpowiedzi.

Lila i Jack łączą siły i wspólnie prowadzą amatorskie śledztwo, żeby dowiedzieć się, co tak naprawdę stało się późnym wieczorem, kiedy doszło do tragedii. Nie są jednak świadomi, że ktoś uważnie ich obserwuje. Ktoś, kto ma bardzo wiele do stracenia, i jest gotów zrobić wszystko, żeby uciszyć tych, którzy połączą kropki i będą chcieli podzielić się swoją wiedzą.

„Zamilknij na zawsze” to bardzo sprawnie napisany, emocjonujący thriller, który oferuje czytelnikom pełną tajemnic fabułę, dynamiczne tempo, nieustanne napięcie oraz liczne zwroty akcji. Wciągającą kryminalną intrygę dopełnia stopniowo rozwijająca się miłosna relacja między parą głównych postaci. Powieść Keri Beevis zachwyci fanów lekkich thrillerów, w których bohaterowie prowadzą amatorskie śledztwo.

Zamilknij na zawsze, Keri Bevvis – już w sprzedaży!