Zamordowana przez męża? Tragiczny finał poszukiwań

Zamordowana przez męża? To jednak z hipotez w sprawie tragicznej śmierci 27-letniej Karoliny W.  z Częstochowy. Policja poszukiwała jej od ostatniej soboty. Sprawa znalazła tragiczny finał.

Karolina W. wyszła z domu 28 sierpnia około godziny 5 nad ranem i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ostatni raz widziana była tego dnia w Częstochowie przy ulicy Nowowiejskiego. Każdy, kto zna miejsce jej pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginioną, proszony jest o kontakt z policją.

Takie komunikaty pojawiły się w prasie i mediach społecznościowych. Zaginiona ma około 170 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, ciemne długie włosy. (w chwili zaginięcia uczesana w dwa warkocze), brązowe oczy.

Ubrana w czerwoną, krótką sukienkę, beżową kurtkę, bordowe buty i miała okulary w czarnej oprawie. Przede wszystkim policja wymieniła też jej cechy szczególne: dołek w brodzie, tatuaż na lewym udzie, tatuaż pod lewym obojczykiem.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie udostępnili wizerunek 27-latki, w nadziei na jakiekolwiek informacje na temat jej miejsca pobytu. 

– Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej lub w ostatnim czasie widział zaginioną, proszony jest o kontakt z Komisariatem I Policji lub Komendą Miejską Policji w Częstochowie lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 997 lub 112 – zaapelowała częstochowska policja.

Zamordowana przez męża?

W sieci pojawiły się spekulacje, że – być może – kobietę uprowadzono. Kto i dlaczego miałby tego dokonać. Na te pytania nie było niestety odpowiedzi. Podobno kobieta brała również pod uwagę i tę wersję. Dawała przynajmniej nadzieję, że uda się ją odnaleźć żywą.

Sprawa niestety ma swój tragiczny finał. Policja znalazła ciało Karoliny W. na terenie nieużytków rolnych w miejscowości Kamyk w powiecie kłobuckim.

Zatrzymano w tej sprawie jej o dwa lata starszego męża Krystiana W. Śledczy podejrzewają go o uduszenie Karoliny W. i porzucenie jej zwłok w polach.

Kobieta osierociła dwoje dzieci.

Źródło: policja.pl, czestochowa.naszemiasto.pl

fot. policja.pl

1 komentarz do wpisu “Zamordowana przez męża? Tragiczny finał poszukiwań”

Możliwość komentowania jest wyłączona.