Olga Łuczyńska: ostatnie wakacje nad morzem

Olga Łuczyńska poszukiwana jest przez południowopraską policję.  Zaginiona w dniu 22 sierpnia 1999 roku, wyszła z domu w Warszawie przy ul. Perkuna z zamiarem wyjazdu nad morze i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Publikowany rysunek to odtworzenie prawdopodobnego wyglądu zaginionej do wieku 29 lat. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Olgi Łuczyńskiej o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego lub najbliższą jednostką policji.

Olga Łuczyńska: czy  jeszcze żyje?

Policjanci z Pragi Południe poszukują zaginionej Olgi Łuczyńskiej. Zaginiona w dniu 22 sierpnia 1999 roku, wyszła z domu w Warszawie przy ul. Perkuna z zamiarem wyjazdu nad morze. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Miała wówczas 16 lat.

Wiadomo, że pojechała tam z jakimś mężczyzną. Tydzień później zadzwoniła z wiadomością, że jedzie za granicę. Od tamtej pory nie ma kontaktu z dziewczyną. Policjanci oraz rodzina wciąż nie tracą nadziei, że mogą odnaleźć Olgę.

Od tamtego czasu jej wygląd z pewnością się zmienił. Dlatego policyjny rysownik w 2013 roku przygotował portret Olgi w wieku 29 lat. Za pomocą tzw. metody progresji wiekowej stworzył on przypuszczalny portret po 14 latach od zaginięcia.

Jeśli Olga żyje, w czerwcu skończyła 38 lat.

Olga Łuczyńska: oficjalny komunikat policji

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KRP Warszawa VII poszukują kobiety:

– Olga Łuczyńska ur. 06.06.1983r., zam. Warszawa ul. Perkuna.

Rysopis zaginionej: wzrost: 172 cm., sylwetka: szczupła, włosy: ciemne – brunetka, twarz: pociągła. Cera: śniada, oczy: ciemne, nos: prostolinijny – średni, uszy: średnie – przylegające, uzębienie: pełne.

Znaki szczególne: na prawej ręce blizna po szczepiące gruźliczej.

Publikowane rysunek to odtworzenie prawdopodobnego wyglądu zaginionej do wieku aktualnego 29 lat – progresja wiekowa z 2013 roku.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety proszone są o kontakt proszone są o kontakt z: Komendą Rejonową Policji Warszawa VII przy ul. Grenadierów 73/75, , najbliższą jednostką Policji, całodobowymi numerami 112 i 997 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: krp7warszawa@policja.waw.pl

Źródło: policja.pl