Potęga codziennych rytuałów. To jest ważne!

Jak duża jest potęga codziennych rytuałów. Czy uczestnicząc w zajęciach fitness, możemy realizować potrzebę przynależności? A czy odpowiednia lektura może być rytuałem zdobywania uniwersalnej wiedzy? Czy prowadzenie dziennika ułatwia rozwijanie postawy wdzięczności?

Casper ter Kuile w swojej bestsellerowej książce przekonuje, jak wielką moc mają codzienne rytuały, i udowadnia ich dobroczynny wpływ na zdrowie psychiczne. Podpowiada, jak rozwijać się duchowo, przekształcając zwykłe, codzienne praktyki w święte rytuały, które prowadzą do wyjścia z kryzysu społecznej izolacji. Pokazuje także, jak ćwicząc jogę, czytając czy idąc na spacer z psem, krok po kroku stawać się spokojniejszym i szczęśliwszym. 

„Potęga codziennych rytuałów” to duchowy przewodnik na miarę naszych czasów, źródło wiedzy o tym, jak kształtować, dostrzegać i używać rytuałów do budowania wspólnot, zaspokajających naturalną potrzebę przynależności. A także – jak zachować duchowy i emocjonalny dobrostan w czasach pandemii COVID-19.

Potęga codziennych rytuałów. Jak celebrować proste czynności, Casper Ter Kuile (Wydawnictwo Kobiece) – już w sprzedaży!