Seks, skandal i Berlusconi = rytuał zwany bunga bunga

Seks, skandal, Berlusconi. Trzy słowa, które każdy skojarzy z jednym – bunga bunga, czyli legendarnymi imprezami organizowanymi w domu ówczesnego premiera Włoch, Silvio Berlusconiego. Mianem tym nazywano wystawne kolacje w willi szefa rządu. Brały w nich udział między innymi młode dziewczyny.

Bunga bunga to rytuał, który odbywał się w specjalnie przygotowanej sali. Tam młode kobiety tańczyły, udając homoseksualny stosunek, a przy okazji okazywały zainteresowanie gospodarzowi domu. Z czasem spektakl przeradzał się w prawdziwe orgie. W 2011 roku rozpoczął się proces, w którym Silvio Berlusconiego oskarżono o korzystanie z usług nieletniej prostytutki – niejakiej Ruby, córki marokańskich imigrantów. Premier przekonywał wówczas, że w czasie, gdy dopuścił się stosunku, nie znał prawdziwego wieku dziewczyny.

Podczas śledztwa wykazano jednak, że w posiadłości premiera miał miejsce handel seksem i upokarzanie godności kobiet. Ponadto Berlusconiego oskarżono o nadużycie władzy, kiedy w 2010 roku wspomniana Ruby była podejrzana o kradzież i została aresztowana. Berlusconi miał wówczas przekonywać mediolańską policję, że dziewczyna jest bliską rodziną ówczesnego prezydenta Egiptu, Hosniego Mubaraka, a jej aresztowanie może skutkować dyplomatycznym skandalem. Za swoje poczynania, w 2013 roku, Berlusconiego skazano na 7 lat więzienia. Dostał też dożywotni zakaz sprawowania urzędów. Rok później sąd przyjął jego apelację, a na podstawie dowodów w postaci bilansów telefonicznych, były premier został uniewinniony.

Nie tylko Berlusconi

One – nie trudnią się najstarszym zawodem świata, a mimo to często zyskują miano kurtyzany. Oni – bardziej aktywni wydają się w sypialni, niż na zajmowanych stołkach. Często mylą im się role, a wiedzeni pożądaniem i oślepieni swoim własnym blaskiem, stają się bohaterami erotycznych ekscesów. O zaspokajaniu seksualnych popędów z potrzeby serca i stanowiska, o kochaniu i wykorzystaniu, a także o pożądaniu… pieniądza – o tym wszystkim mówią najgłośniejsze seksafery ostatnich lat.

Jeśli chcesz poczytać o innych seksaferach sięgnij po Detektywa Wydanie Specjalne 1/2021 (tekst Anny Rychlewicz pt. „Bunga bunga, czyli jak świat seksaferami stoi”). Do kupienia TUTAJ.