Artur Górski “Przemytnik” – przeczytasz jednym tchem

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia człowieka zajmującego się przemytem heroiny. Artur Górski jak zwykle w świetnej formie.

Początek lat 90. – Polska przechodzi z szarości PRL do rzeczywistości, w której nic nie jest niemożliwe, i nic – przynajmniej pozornie – nie jest zabronione. „Na mieście” pojawiają się wielkie zorganizowane grupy przestępcze, do Warszawy przyjeżdżają gangsterzy ze Wschodu Europy i z Azji.

Młody bohater trafia do międzynarodowej grupy przestępczej. Swoje zadania traktuje jako przygodę i realizację młodzieńczych marzeń o podróżach. Zafascynowany kinem, wierzy, że uda mu się doświadczyć tego, co bywa udziałem jedynie bohaterów filmowych.
Gdy w końcu zostanie zatrzymany, będzie musiał słono zapłacić za swoje przygody…

Artur Górski urodził się 4 stycznia 1964 roku w Warszawie. Jest dziennikarzem, korespondentem wojennym, satyrykiem, twórcą pastiszów oraz pisarzem. Z wykształcenia historyk, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Współpracował między innymi z miesięcznikiem “Akcent” i pełnił rolę redaktora naczelnego magazynu “Focus. Śledczy”. Obecnie jest zastępcą redaktora naczelnego magazynu “Focus”. Pisze reportaże śledcze, pastisze, a także powieści kryminalne i sensacyjne oraz zajmuje się literaturą faktu.

Przemytnik, Artur Górski (Skarpa Warszawska) – już w sprzedaży!