Chcesz mieć zdrowie doskonałe?

Doskonałe zdrowie dzięki radom sprzed kilku tysięcy lat? Myślisz, że to niemożliwe? Zajrzyj do tej książki i przekonaj się, co proponuje Deepak Chopra wszystkim tym, którzy zdecydują się żyć w zgodzie z naturą.

„Zdrowie doskonałe” to najważniejsza i najbardziej znana książka dr Deepaka Chopry. Ten Amerykanin pochodzenie indyjskiego, znawca i autorytet w dziedzinie medycyny wschodu oraz leczenia holistycznego, w swojej kolejnej książce pokazuje, co może robić człowiek, by osiągnąć witalność i długowieczność.

Autor, który jest propagatorem Ajurwedy, podpowiada, by wykorzystywać jej tajniki w dążeniu do zdrowia i wyjaśnia jak to robić. Przywołuje również sposoby na utrzymanie równowagi i harmonii w ciele. To właśnie one zdaniem Deepaka Chopry są kluczem do długiego i szczęśliwego życia.

Chopra zachęca także do samopoznania i podaje konkretne metody na określenie swojego własnego typu duchowo – cielesnego. Daje wskazówki dotyczące indywidualnej diety, ćwiczeń fizycznych oraz pokonywania codziennych życiowych trudności.

Dzięki połączeniu Ajurwedy z programem samoleczenia człowiek może według Deepaka Chopry osiągnąć zdrowie doskonałe i cieszyć się nim długie lata.

Zdrowie doskonałe, Dr Deepak Chopra (Wydawnictwo Buchmann) – już w sprzedaży!