Czy Matthew zabił swoich przyjaciół?

Nazywam się Matthew McConnell. Pewnie już słyszałeś, co mi się przydarzyło. Tak, to ja zabrałem na przejażdżkę łodzią najdłuższym tunelem w Anglii pięcioro swoich przyjaciół.

Przepłynięcie tego tunelu zajmuje dwie godziny i dwadzieścia sześć minut. Wpłynęło do niego sześć osób, ale wypłynąłem tylko ja.

W tunelu panowała nieprzenikniona ciemność. Nie wiem, co się stało. Jestem teraz jedynym podejrzanym. I jeśli nie wyjaśnię, jak zniknęli moi przyjaciele, zostanę skazany.

Tunel Standedge, najdłuższy kanał w Anglii, stał się jedną z głównych atrakcji turystycznych miejscowości Marsden. Teraz to także miejsce zbrodni.

Zeszłego lata sześciu uczniów wpłynęło do tunelu na prywatnej łodzi. Dwie i pół godziny później, Matthew – jako jedyny ocalały ponownie pojawił się na drugim końcu tunelu. Jak później zezna – utracił przytomność i nie pamięta, co dokładnie zaszło. Policja podejrzewa, że zabił swoich przyjaciół, ukrył ciała, a następnie przeniósł je w nieznane miejsce. Jednakże siedząc w celi i czekając na proces, Matthew utrzymuje, że jest niewinny.

W tym samym czasie, Robert Ferringham opłakuje swoją zaginioną żonę Sam. Kiedy więc Matthew kontaktuje się z nim w celu uzyskania pomocy w jego sprawie, obiecując informacje o Samie, Robert nie ma innego wyjścia, jak tylko pomóc. Ale czy może zaufać Matthew?

Nowa powieść autora thrillera „Zgadnij kto?”

Chris McGeorge – Angielski pisarz. Mieszka w Durham, jest absolwentem Creative Writing na City University, gdzie uzyskał tytuł magistra z kreatywnego pisania.

Ciągle opowiadał historie, od najmłodszych lat, niezależnie od tego, czy przybierały formę komiksów, opowiadań czy scenariuszy.
Jest miłośnikiem przestępczości w Złotym Wieku, podobnie jak Christie i Conan Doyle, prowadząc swoje kryminały jako mieszankę starych i współczesnych.
Lubi dziwne i wspaniałe wątki, z dużą ilością intryg i zwrotów akcji.
Uwielbia film, występuje w amatorskiej grupie teatralnej.

Zwiastun książki do obejrzenia TUTAJ.

Jeszcze mnie widzisz, Chris McGeorge – już w sprzedaży!