Dziewczyna gangstera – mafijna seria

„Dziewczyna gangstera” to początek nowej mafijnej serii z wyrazistymi i silnymi bohaterami, niespodziewanymi zwrotami akcji oraz gorącym romansem.

Nela jest dziewczyną, jakich z pozoru wiele. Z całą pewnością jednak żadna z niej szara myszka. Zaczyna stawiać pierwsze kroki w swoje dorosłe życie, które nabierze rozpędu z chwilą, gdy pozna Kostka. Kostek wychowywał się na ulicy, poznając smak prawdziwego ubóstwa. To właśnie wtedy poprzysiągł, że już nigdy nie zazna biedy. Teraz ma niemal wszystko… Czy młodziutka Nela zdoła pokochać Kostka, który zupełnie nie pasuje do roli jej wymarzonego księcia z bajki?

Katarzyna Mak urodziła się w Gorzowie Wielkopolskim, a od niespełna dwudziestu pięciu lat zamieszkuje malownicza wieś, prowadząc aktywne, aczkolwiek sielskie życie. Za dnia żona, matka, babcia, kobieta, jakich wiele pośród nas. A nocą…? To własnie wówczas, gdy za oknami nastaje ciemność, tworzy historie, które w jej głowie rodzą się za dnia, podczas snu, czy jakiegokolwiek, nawet błahego zajęcia.

Dziewczyna gangstera, Katarzyna Mak (Lipstick Books) – już w sprzedaży!