Kobiety niedoskonałe -studium zemsty i poczucia winy

Nancy Hennessy – piękna, zamożna, uwielbiana przez wszystkich, którzy ją znali – według wielu prowadziła niemal idealne życie. Kiedy jednak zostaje zamordowana, śledztwo w sprawie jej śmierci utyka w martwym punkcie.

Przyjaciółki Nancy, Eleanor i Mary, są zrozpaczone. Wszystko zmienia się, gdy na jaw wychodzi wiele mrocznych szczegółów o życiu Nancy. Tajemnic, które dobitnie pokazują im, że słabo znały nie tylko ją, ale i same siebie. Okazuje się bowiem, że tylko rozwikłanie węzła, który stworzyły relacje Nancy z jej najbliższymi osobami, może dać odpowiedź na nurtujące wszystkich bohaterów powieści pytanie: Kto zabił Nancy?

Niektórych tajemnic nie da się zabrać do grobu

“Kobiety niedoskonałe” to studium zemsty i poczucia winy, miłości i zdrady, a także zawieranych kompromisów, które nieodwracalnie zmieniają nasze życie. Pełne przenikliwych spostrzeżeń. Budujące napięcie z wprawą godną Patricii Highsmith i Pauli Hawkins, są prawdziwie pasjonującym, skłaniającym do myślenia majstersztykiem Araminty Hall.

“Zadowoli miłośników thrillerów psychologicznych. I tych, którzy uwielbiają Elenę Ferrante, ale żałują, że jej cykl nie jest nieco (no dobrze, dużo) bardziej pokręcony.”
Molly Odintz, Lit Hub

Kobiety niedoskonałe, Araminta Hall – już w sprzedaży!