Hiszpania: Polka skazana za notoryczne bicie męża

Hiszpania: Polska turystka skazana na 2 miesiące więzienia przez hiszpański sąd za notoryczne bicie pochodzącego z Niemiec męża. Do aktów agresji dochodziło w kurorcie Playa del Ingles na południu Gran Canarii, w archipelagu Wysp Kanaryjskich. Kroniki sądowe dawno nie odnotowały podobnej sprawy!

Jak dowiedział się dziennik “Canarias7”, 34-letnia obywatelka Polski “biła swojego 56-letniego małżonka po twarzy w różnych miejscach hotelu przez kilka dni”.

Sąd powołując się na świadków i zebrany materiał dowodowy zasądził Annie M. dwumiesięczny areszt oraz zabronił zbliżać się do męża i kontaktować z nim przez okres 1 roku.

Bicie męża: obsługa hotelu wezwała policję

Z relacji pracowników hotelu wynika, że policję wezwał do obiektu 1 września br. jeden z recepcjonistów. Stało się to po tym, jak rozgniewana kobieta kilkakrotnie uderzyła w twarz swego męża. Przybyła na miejsce policja potwierdziła agresywne zachowanie Polki i zabrała ją do tymczasowego aresztu.

“Canarias7” ustalił, że kluczowa dla zatrzymania Polki była rozmowa policjantów z jej mężem. W trakcie spotkania z ofiarą funkcjonariusze potwierdzili na jego ciele liczne siniaki, a także rany na twarzy.

“Mężczyzna zeznał, że od kilku dni otrzymuje ciosy od swojej żony bez żadnego powodu, a sam nie stawia jej oporu. Świadectwo to zostało potwierdzone przez różnych klientów hotelu” – napisała kanaryjska gazeta.

Źródło: polsatnews.pl

Fot. pixabay.com