Tarnów: Nie żyje 7-letnie dziecko. Ciosy zadał ojciec?

Tarnów: miasto żyje tragicznymi wydarzeniami, do których doszło w jednym z tarnowskich bloków w województwie małopolskim. 7-letni chłopiec zmarł po otrzymaniu ciosów ostrym narzędziem. Według informacji rozgłośni RMF, 28-letni mężczyzna chciał wrócić na Ukrainę. To było powodem awantury, podczas której ranił nożem żonę oraz synka, a następnie wyskoczył z okna na drugim piętrze.

Do zdarzenia doszło we wtorek rano w bloku przy ulicy Krakowskiej w Tarnowie. Około godziny 9:15 policjanci otrzymali trzy zgłoszenia dotyczące trwającej tam awantury.

Jeden z dzwoniących miał poinformować o kobiecie, która schroniła się u sąsiadki. Miała odnieść rany kłute i cięte.

Jak powiedział w rozmowie z Wirtualną Polską aspirant sztabowy Paweł Klimek, funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce, znaleźli na trawniku przed budynkiem mężczyznę. On również miał rany cięte i kłute.

Zarówno kobieta, jak i mężczyzna, zostali przewiezieni do szpitala. Z doniesień lokalnych mediów wynika, że mieszkali razem.

Niestety, policjanci dokonali również przerażającego odkrycia w mieszkaniu. Wskutek odniesionych ran, zadanych najprawdopodobniej nożem, zmarło 7-letnie dziecko. Ratownicy podjęli próbę reanimacji chłopca, ale nie przyniosła ona skutków.

Tarnów: śledztwo trwa

Jak donosi “Gazeta Krakowska”, na miejscu pojawiło się kilka radiowozów oraz technicy kryminalistyki.

Jeden z reporterów dziennika, który jest na miejscu, miał usłyszeć od sąsiadów rodziny, że około godz. 9 po budynku rozniósł się przeraźliwy krzyk kobiety. Miała ona uciekać klatką schodową, brocząc krwią. Gonił ją najprawdopodobniej mężczyzna z nożem w dłoni.

– Wszyscy są obywatelami Ukrainy. Chodzi o rodzinną awanturę, o czym świadczyłoby to samo nazwisko, ale dokładne relacje pomiędzy tymi osobami są ustalane, nie wiemy na ten moment, czy są to rodzice dziecka. 28-letnia kobieta i 27-letni mężczyzna są pod opieką lekarzy – powiedział  aspirant Klimek.

Reporter RMF FM Marek Wiosło ustalił, że policja nie miała wcześniej zgłoszeń o problemach w tym mieszkaniu. 

Według informacji rozgłośni, 28-letni mężczyzna chciał wrócić na Ukrainę. To było powodem awantury, podczas której ranił nożem żonę oraz synka, a następnie wyskoczył z okna na drugim piętrze.

Źródło: wp.pl

Fot. pixabay.com