Zabójczo skomplikowana intryga w barwnej Florencji

Konstantyn od ponad dwudziestu lat mieszka w Londynie. Robi karierę, żyje w luksusie, ma powodzenie u kobiet. Niemal z dnia na dzień całe jego życie się zmienia, gdy nieznajoma kobieta wręcza mu tajemnicze czarne pudełko. Konstantyn traci pracę, zostaje napadnięty, a jego najlepszy przyjaciel nagle znika. Aby go znaleźć, wykorzystuje jedyną wskazówkę, jaką ma – pocztówkę z Florencji.

Wyrusza tam, aby zrozumieć, w co i dlaczego został uwikłany. Na drodze Konstantyna staje nie tylko międzynarodowej sławy włoski neurochirurg i psychiatra, ale także pełen luk i niespodzianek umysł bohatera.

Adrianna Rozbicka – w 2004 wygrała konkurs na opowiadanie dla dzieci pt. „Supeł”, które ukazało się w zbiorze opowiadań obok Wandy Chotomskiej i Grzegorza Kasdypke. Zadebiutowała w 2017 r powieścią psychologiczną „Uwertura”, gdzie na podstawie własnych doświadczeń opowiada historie z życia tancerzy za kurtyną. Ukończyła Zarządzanie w Turystyce w Warszawie. Szkołę dla nauczycieli jogi i medytacji we Florencji. Studiuje dietetykę. Pracowała w wielu krajach, w różnych zawodach. Wciąż na walizkach. Na stałe mieszka we Włoszech.

Utracony element, Adrianna Rozbicka – już w sprzedaży!